Darbības uzņēmumu reģistrā

Dibiniet savus uzņēmumus vai veiciet tajos izmaiņas ātri, ērti un vienkārši no jebkuras Jums ērtas vietas. Lai dibinātu jaunu uzņēmumu vai veiktu izmaiņas jau esošā uzņēmumā, atliek vien aizpildīt tieši Jums nepieciešamo pieteikuma formu, norādot tajā prasīto informāciju, un Legally komanda sagatavos visus Jums nepieciešamos dokumentus. Sagatavotos dokumentus pēc tam varēsiet parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un Legally komanda tos priekš Jums elektroniski iesniegs Uzņēmumu reģistrā nepieciešamās darbības veikšanai.

Legally platforma piedāvā sagatavot un iesniegt nepieciešamo dokumentāciju, lai dibinātu, proti, reģistrētu Komercreģistrā, pilna kapitāla un mazkapitāla sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA), kā arī individuālo komersantu (IK).

Lai pieteikuma aizpildīšanas process Jums būtu ērts un saprotams, Legally komanda ir pievienojusi paskaidrojumus pie sadaļām, kur potenciāli varētu rasties jautājumi vai kādas neskaidrības. Ja tomēr rodas papildus jautājumi, droši sazinaties ar mums caur Legally web-chat vai rakstot uz e-pastu: info@legally.lv un kāds no mūsu kolēģiem palīdzēs Jums pieteikuma procesā.